Oralspex 22/23

Logopedsektionens öppna festeri 

Medicinska fakulten

Linköpings Universitet


Oralspex

Är ett öppet festeri som tillhör Logopedsektionen på Medicinska fakultetet, Linköpings Universitet.


Vi är 12 personer som tillsammans gör Linköpings studentliv roligare. Hur gör vi detta? Bland annat anordnar vi festen Apokalypsensom går av stapeln 22 oktober 2022 och en ny kk-fest 16 februari 2023. Utöver det har vi två sittningar: Heaven Or Hell med Psyko festeri och Kompissittningen år 2023. 


Ni kan hitta oss på våra sociala medier:

Instagram: @oralspex

Facebook: Oralspex

TikTok: @oralspex

LinkedIn: Oralspex

Utöver fest och sittning så älskar vi att gückla!

Boka oss på:

gyckel@oralspex.se

KOMMANDE EVENEMANG

APOKALYPSEN


Datum: 22/10-2022
Tid: 22-03
Plats: Kårallen

Kk-fest


Datum: 16/2 2023
Tid: mer info kommer
Plats: KK (Kårhuset Kållektivet) 

Sittning med Psyko


Datum: våren 2023
Tid: mer info kommer
Plats: mer info kommer

KOMPISSITTNINGEN


Datum: mer info kommer
Tid: -"-
Plats: -"-

Hitta/kontakta oss!

Sarah Delvén

Boss

Vilde Hultgren

Vice Boss & Spons

Adrian Ekenstierna

Kassör

Kontakt: boss@oralspex.se

Kontakt: spons@oralspex.se

Kontakt: kassor@oralspex.se

Hanna Fröström

Event 1

Kontakt: event@oralspex.se

Alma Læstander

Mat & Sittning

Kontakt: sittning@oralspex.se

Alice Johansson

PR & Personal

Kontakt: 

pr@oralspex.se

personal@oralspex.se

Elinor Dahlman

Felizia Larsson

Casper Knight

Kontakt: gyckel@oralspex.se

Kontakt: planering@oralspex.se

Kontakt: tryck@oralspex.se

Jazmine Tärning

Biljett & Bokning

Hannes Rydén

Event 2

Harald Selin

Bus & Rus

Kontakt: bob@oralspex.se

Kontakt: projekt@oralspex.se

Kontakt: olobar@oralspex.se

Gückel

Tryck & Design


Material & Transport