Oralspex 21/22

Logopedsektionens öppna festeri 

Medicinska fakulten

Linköpings Universitet


Oralspex

Är ett öppet festeri som tillhör Logopedsektionen på Medicinska fakultetet, Linköpings Universitet.


Vi är 11 personer som tillsammans gör Linköpings studentliv roligare. Hur gör vi detta? Bland annat anordnar vi festen Apokalypsensom går av stapeln 23 oktober 2021 och Goldfever 19 mars 2022. Utöver det har vi två sittningar: Heaven Or Hell med Psyko festeri och Kompissittningen år 2022. 


Ni kan hitta oss på våra sociala medier:

Instagram: @oralspex

Facebook: Oralspex

TikTok: @oralspex

LinkedIn: Oralspex

Utöver fest och sittning så älskar vi att gückla!

Boka oss på:

gyckel@oralspex.se

KOMMANDE EVENEMANG

APOKALYPSEN


Datum: 23/10-2021
Tid: 22-03
Plats: KK

HEAVEN OR HELL-sittningen


Datum: 19/2-2022
Tid: 18-22
Plats: KK

GOLDFEVER


Datum: 19/3-2022
Tid: 22-03
Plats: Kårallen

KOMPISSITTNINGEN


Datum: 9/4-2022
Tid: 18-22
Plats: KK

Wilma Eriksson

Event 1

Kontakt: event@oralspex.se

Elinor Lundgren

Mat & Sittning

Kontakt: sittning@oralspex.se

Maria Amble

PR & Personal

Kontakt: 

pr@oralspex.se

personal@oralspex.se

Hitta/kontakta oss!

Ebba Henningsson

Boss

Kontakt: boss@oralspex.se

Olivia Wellström

Vice Boss & Spons

Kontakt: spons@oralspex.se

Åke Rosvall

Kassör

Kontakt: kassor@oralspex.se

Olivia Wellström

Hugo Sjövall

Alma Jondelius

Kontakt: gyckel@oralspex.se

Kontakt: planering@oralspex.se

Kontakt: tryck@oralspex.se

Natalie Lind

Biljett & Bokning

Noelle Melander

Event 2

Jeanette Danielsson

Bus & Rus

Kontakt: bob@oralspex.se

Kontakt: projekt@oralspex.se

Kontakt: olobar@oralspex.se

Gückel

Tryck & Design


Material & Transport